Apie

Smagu sulaukti svečių!

Kviečiu čia kiekvieną, ieškantį poilsio, įkvėpimo, žinių, supratimo, priėmimo ar tiesiog turintį minutėlę laisvo laiko puodeliui kvepiančios arbatos ir gabalėliui šiandien ryte kepto pyrago.

Esu Loreta - penkių nuostabių vaikų mama, moteris, žmogus, amžina ir vis besimokanti siela... Čia rasite tai, kuo gyvenu, domiuosi  - mano mintis, patikusius straipsnius, receptus, jums pagamintus skanėstus, patarimus, pasidalinimą atradimais, supratimais, realizacijomis ir jaukų šiltą sutikimą, dėmesį.

Jei ieškote naujų įdėjų savo virtuvės eksperimentams, turėtų patikti Receptų skyrelis.

Jei mėgstate skaityti, norite daugiau žinoti apie vegetarizmą, domitės ne tik žemiškais kasdieniais dalykais, ieškote vidinės ramybės, turėtumėte kažką sau artimo užtikti Skaityklėlėje...

Jei dar tik laukiatės vaikelio, bet jau mąstote, jog norėtųsi jį maitinti sveiku vegetariniu maistu ar jau auginate vaikutį, dėl vienų ar kitų priežasčių nevalgantį mėsos, žuvies, kiaušinių, užsukite į kambarėlį Auginantiems vaikus.

Krautuvėlėje galėsite rinktis ir skanauti jums gaminamų skanėstų, vaišinti jais draugus, artimuosius, sužinosite, kuo dar galiu būti Jums naudinga. 

Man bus smagu sulaukti ir Jūsų klausimų, pasiūlymų, minčių! Laikinai nepasijungiu prie vegetarams.lt pašto, tačiau asmeninis loretafokiene@gmail.com tikrinamas kasdien. :)

Ačiū, kad esate! Linkiu Jums laimės!

/Foto autorė Jūratė Marinionokienė/

 

Additional information